ZOOT.cz

Všechno oblečení na ZOOT.cz má původ od předních výrobců značkové módy z celého světa, nákupem na ZOOT.cz si uděláte nejen radost, ale potěší vás i cena. Doprava je navíc na vše zcela zdarma !

1%cashback

Na ZOOT.cz naleznete oblečení od předních výrobců značkového oblečení a to z celého světa. Radost vám udělá i cena, nespočet módních kousků naleznete právě na Zoot.cz. U obchodu ZOOT.cz získáte dopravu zdarma na všechny uskutečněné nákupy bez ohledu na minimální částku objednávky !

Pro ZOOT.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit