Zodo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Zodo.cz. Stačí jen nakoupit na Zodo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

V obchodu Zodo.cz naleznete širokou nabídku oříšků, sušeného ovoce, cukrovinek, ale i sportovní  a doplňkové výživy. V nabídce si dále můžete vybrat mandle, arašídy, nebo třeba želé a lékořicové pendreky.  Při nákupu nad 777 Kč navíc máte dopravu zdarma na celou objednávku (jen přes službu "Zásilkovna").

Pro Zodo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit