Zaslat.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Zaslat.cz. Stačí jen nakoupit na Zaslat.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3%cashback

Zaslat.cz je portál, který porovnává přepravy zásilek jak v ČR tak do zahraničí. Lze si on-line vybírat zásilkovou službu podle ceny, rychlosti dopravy nebo podle hodnocení ostatních uživatelů. V rámci portálu lze sledovat pohyb zásilek. Pro firmy lze zajistit veškerou přepravu na jednu smlouvu.

Pro Zaslat.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit