Z-ciziny.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Z-ciziny.cz. Stačí jen nakoupit na Z-ciziny.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4,5%cashback

Z-ciziny.cz je internetový obchod s kvalitní a originální módou pro ženy, ale i pro muže. Zboží na tomto e-shopu dokáže zaujmout, čemuž napomáhá i jednoduchý a velice přehledný design stránek obchodu. Pokud se zajímáte o stylové oblečení a módní doplňky, je obchod pro vás jako stvořený.

Denně se nabídka produktů rozšiřuje a momentálně čítá tento e-shop již přes 1 500 produktů. Jedná se tedy o velmi bohatý a široký výběr zboží, díky čemuž se neustále zvedá i průměrná výše objednávky.

Pro Z-ciziny.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit