Vitalvibe.eu

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Vitalvibe.eu. Stačí jen nakoupit na Vitalvibe.eu skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5 - 3,5%cashback

Obchod Vitalvibe.eu prodává 100% přírodní produkty na trávení a zažívání, hubnutí, imunitní systém a omega mastné kyseliny. V e-shopu najdete celou škálu darů přírody, superpotravin, zelených potravin, organické stravy a raw food, vše v BIO kvalitě, bez cukrů, pesticidů a další chemie. Dodávají do ČR vše dle legislativy EU - superpotraviny, vitamíny a minerály, antioxidanty, probiotika a bio potraviny v RAW food - syrové kvalitě. Rostlinné proteiny a vše pro regeneraci.

Pro Vitalvibe.eu a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 3,5% za první nákup
  • 1,5% za opakovaný nákup
  • Cashback se neposkytuje za nákup elektrospotřebičů.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit