Vemzu.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Vemzu.cz. Stačí jen nakoupit na Vemzu.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

V obchodě Vemzu.cz naleznete širokou nabídku jedinečného designového zboží, domácích potřeb a oblečení. V nabídce naleznete dekorace, úložná řešení, stolování, textil, nábytek, potřeby do koupelny, vázy, květináče, kosmetika, oblečení, šperky, doplňky, balíčky na výrobu domácí kosmetiky, hodinky, batohy a tašky a další. U většiny produktů garantují nejen prvotřídní kvalitu a originální design, ale i nejlepší cenu na trhu

Pro Vemzu.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Vemzu.cz
Vemzu.cz
Vemzu.cz - slevový kód 10% na celý nákup
Detail kupónu
10 %
Končí 31.12 2018

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit