Uni-svitidla.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Uni-svitidla.cz. Stačí jen nakoupit na Uni-svitidla.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

V obchodě Uni-svitidla.cz naleznete širokou nabídku jako jsou svítidla do interiéru: kuchyňská, koupelnová, dětská, svítidla do obývacího pokoje, stojací pokojové lampy a lampičky, venkovní osvětlení nástěnné i závěsné, venkovní sloupky, solární svítidla. Ke všem produktům vám nabídnou světelné zdroje a odborné poradenství. Návrhy svítidel zdarma. Obchod Uni-svitidla.cz poskytuje jednu z nejširších nabídek osvětlení a světelných zdrojů v ČR.

Pro Uni-svitidla.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit