Tutor.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Tutor.cz. Stačí jen nakoupit na Tutor.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

4,5%cashback

Tutor.cz je jazyková škola, která nabízí výuku 6 světových jazyků a češtinu pro cizince na všech úrovních pokročilosti. Každoročně vypisují stovky jazykových kurzů pro veřejnost. Jazykovou výuku pro firmy navrhnou přesně na míru. Nabízí i pomaturitní studium a přípravné kurzy na VŠ.

Pro Tutor.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit