Triola.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Triola.cz. Stačí jen nakoupit na Triola.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4 - 7%cashback

Obchod Triola.cz je e-shopem známe značky Triola, která byla založena již v r. 1919, patří mezi nejznámější české značky v oblasti spodního prádla. Nabízí podprsenky, kalhotky, dámské a pánské plavky a doplňky. Vyznačuje se kvalitou, precizním zpracováním, vlastním designem a řadou ocenění.

Pro Triola.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • 7% z uskutečněné objednávky nového zákazníka
  • 4% z uskutečněné objednávky stávajícího zákazníka obchodu Triola.cz
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit