TRAVELIST.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na TRAVELIST.cz. Stačí jen nakoupit na TRAVELIST.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

110 kčcashback

Díky TRAVELIST.cz vám přináší luxusní dovolené a pobyty za přijatelné ceny, můžete ušetřit až 70% při koupi skvělých výletů. V Travelist vyjednávají exkluzívní ceny za luxusní, osobně vybrané hotely a pobyty doma i v zahraničí se slevou až do 70% z ceny nabízené jinde online. Jak to dokázali? I ty nejluxusnější hotely na světě nemají rádo, když mají volné pokoje. Travelist se o své členy stará a nachází pro ně ceny jinde nedosažitelné.

Pro TRAVELIST.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit