Total-store.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Total-store.cz. Stačí jen nakoupit na Total-store.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

V obchodě Total-store.cz naleznete širokou nabídku sportovního dámského, pánského i dětského oblečení, dále pak si můžete vybrat z nabídky obuvi a doplňků populárních světových značek, jako jsou O’neill, Under Armour, Adidas, Nike, Puma, Reebok, converse, Lotto, Select, New Balance a dalších. Obchod nabízí pravidelně velký výprodej zboží a při objednávce nad 3000 Kč neplatíte dopravu, získáte ji od obchodu zcela zdarma.

Pro Total-store.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit