TopSrovnani.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na TopSrovnani.cz za vyplněný formulář a následné potvrzení tel.čísla pomocí sms.

25,- Kčcashback

Na TopSrovnani.cz naleznete srovnávač povinného ručení, cestovního pojištění a dalších pojišťovacích a finančních produktů. Vše přehledně na jednom místě.

Pro TopSrovnani.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Jak získat cashback na TopSrovnani.cz:

  • Cashback 25 Kč získáte za SMS verifikovaný lead, tj okamžik, kdy zákazník projde prvním krokem formuláře, vyplní pravdivé údaje, potvrdí SMS kódem platnost svého telefonního čísla
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit