Tipsport.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Tipsport.cz peníze zpět. Stačí se zaregistrovat na Tipsport.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět.

80 Kčcashback

Tipsport.cz je sázková kancelář která, patří mezi největší sázkové kanceláře v České republice, specializující se na kurzové sázky. Tipsport je tradičním sponzorem českého sportu, dnes mají sázkaři možnost sázet v 980 sběrnách.

Pro Tipsport.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • Cashback 80 Kč za každou dokončenou registraci na pobočce.

Postup registrace je velmi jednoduchý, stačí se zaregistrovat Tipsport.cz a vyplnit své údaje. Následně vznikne předregistrace, která se musí potvrdit e-mailem a SMS kódem zaslaným na uvedený mobilní telefon. Pro uznání provize je potřeba celou registraci dokončit do 7 dnů na kterékoli z 1000 poboček po celé ČR.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit