Thuja.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Thuja.cz. Stačí jen nakoupit na Thuja.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5 - 7,5%cashback

Vracíme zpět až 7,5% z vašeho nákupu

Typy cashbacku:

  • 7,5% pro ceny z rostlin
  • 5% pro ostatní sortiment

V obchodě Thuja.cz naleznete širokou nabídku okrasných dřevin, rostlin, plotů a pletiv. Obchod nabízí thuje, túje, živé ploty, textilní fólie, hnojiva, stínící tkaniny a zemní vruty. Dodávají také trávníková hnojiva a travní semena, příslušenství pro bazény, LED žárovky a výčepní zařízení.

Pro Thuja.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit