Testomax.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Testomax.cz. Stačí jen nakoupit na Testomax.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

160 Kčcashback

TestoMax.cz nabízí potravinové doplňky pro muže. TestoMax je norský doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže, bojuje proti negativním vlivům, které přichází s poklesem testostronu v mužském těle. Testomax má unikátní složení z čistě přírodních zdrojů a je jedinečným produktem u nás. TestoMax obsahuje tedy několik aktivních složek, které pomáhají udržovat normální hladinu testosteronu. Dále napomáhají růstu svalové hmoty a zvýšení úrovně energie..

Pro Testomax.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit