Temponabytek.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Temponabytek.cz. Stačí jen nakoupit na Temponabytek.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2%cashback

V obchodě Temponabytek.cz naleznete široký výběr nábytku a bytových doplňků. Velkému zájmu se těší oddělení čalouněného nábytku. Kromě čalouněných sedacích souprav v kůži i látce najdete na v eshopu zajímavou nabídku vícefunkčních pohovek zajímavých především pro mladé rodiny, které překvapí designem a atraktivní cenou. Obchod nabízí i jídelní sestavy, obývací stěny, kuchyně a židle. Téměř veškeré zboží je nabízeno skladem, doprava do 10 dnů.

Pro Temponabytek.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Temponabytek.cz
Temponabytek.cz
Temponabytek.cz - slevový kupon na - 4% pro celý nákup
Detail kupónu
4 %
Končí 31.12 2017

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit