Tarifomat.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Tarifomat.cz. Stačí jen nakoupit na Tarifomat.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

150 Kčcashback

Tarifomat.cz patří mezi největší zprostředkovatele mobilních tarifů a internetu v ČR. Zároveň je velmi vyznámným hráčem na poli energií. Také srovnávají ceny povinného ručení, mobilních telefonů a tabletů. Poskytují odborné konzultace nebo právní servis a také služby pro firemní klientelu.

Pro Tarifomat.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 150 Kč - za uskutečněnou objednávku mobilního tarifu nebo smlouvu na energie či internet
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit