Swisstoner.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Swisstoner.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Swisstoner.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

6%cashback

Vracíme zpět 6% z vašeho nákupu

Obchod Swisstoner.cz je zároveň i výrobce švýcarských inkoustů, tonerů a cartridgí pro všechny modely tiskáren. Mateřská společnost Swiss Toner s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisním centrem revolučních tiskáren Lomond Evojet. Mezi výhody obchodu patří skladová dostupnost veškerého zboží nebo doprava zdarma při objednávce nad 500 Kč.

Pro Swisstoner.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit