Superionherbs.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Superionherbs.cz. Stačí jen nakoupit na Superionherbs.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

15%cashback

Superionherbs.cz je portál, který funguje v zastoupení britské společnosti Pharmacopea Ltd., která spoluvlastní rozsáhlé plantáže léčivých rostlin v Číně a v Tibetu, v oblasti Third Pole, Tibetan Plateau. Tyto prvotřídní suroviny pak zpracovává pomocí nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produky. První z produktů uváděných na český trh jsou produkty z řady Superionherbs – medicinální houby. Ganoderma Extrakt, Ganoderma Spor, Cordyceps Extrakt, Sibiřská Čaga

Pro Superionherbs.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit