Stylepit.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Stylepit.cz. Stačí jen nakoupit na Stylepit.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4%cashback

Obchod Stylepit.com nabízí módní oblečení pro muže i ženy. Vybrat si můžete z více než 1000 módních značek. Jelikož je zboží dodáváno přímo z Dánského skladu, je doba doručení kolem jednoho týdne, ale myslíme si, že se vyplatí si počkat a že s výrobky budete nadmíru spokojeni. Zařaďte se i vy mezi více jak milion spokojených zákazníků a nakupujte ještě dnes.

Pro Stylepit.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit