StenaLine.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na StenaLine.cz. Stačí jen nakoupit na StenaLine.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky zájezdu.

1,5%cashback

StenaLine.cz je mezinárodní doprava a cestovní servisní společnost a jeden z předních světových provozovatelů trajektů. Stena Line, působí ve třech oblastech: ve Skandinávii, Severní moře a Irské moře se sítí 22 strategicky umístěných tras trajektů spojujících devíti evropských zemích. Stena Line má moderní flotilu s celkem 38 plavidel.

Pro StenaLine.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit