SPYobchod.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na SPYobchod.cz. Stačí jen nakoupit na SPYobchod.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 5%cashback

SPYobchod.cz nabízí nejširší nabídku špionážní techniky na trhu, včetně zakázkové výroby. Prodávají a vyrábí odposlechy, GPS lokátory, minikamery, fotopasti, IP kamery a další špionážní či bezpečnostní techniku. 

Pro SPYobchod.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 5% pro nové zákazníky
  • 2,5% za opakované nákupy

Přejít do obchodu
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz - slevový kupon - 100 Kč pro nákup nad 1500 Kč
Detail kupónu
100 kč
Končí 31.12 2018
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz - slevový kupon - 200 Kč pro nákup nad 3000 Kč
Detail kupónu
200 kč
Končí 31.12 2018
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz
SPYobchod.cz - slevový kupon - 300 Kč pro nákup nad 5000 Kč
Detail kupónu
300 kč
Končí 31.12 2018

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit