Spotřebiče-Whirlpool.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Spotřebiče-Whirlpool.cz. Stačí jen nakoupit na Whirlpool.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,25 - 4%cashback

Spotřebiče-Whirlpool.cz, to je servis, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů Whirlpool, Bauknecht a KitchenAid. Prodej čisticích prostředků a doplňků pro pračky, myčky nádobí, vaření a další. Dále pak zajišťují poradenství, prodej na splátky, infinity program nebo rozvoz zboží.

Pro Spotřebiče-Whirlpool.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • 1,25% - pro varné desky, digestoře, pračky, sušičky, ledničky, mrazáky a myčky
  • 1,5% - pro trouby, mikrovlnky a malé spotřebiče
  • 2% - pro klimatizace
  • 2,25% - pro zboží značky Bauknecht a Poloprofi
  • 4% - pro malé spotřebiče Kitchen Aid
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit