Sporty.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Sporty.cz. Stačí jen nakoupit na Sporty.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4%cashback

E-shop Sporty.cz nabízí sportovní zboží zaměřené na běh, cyklistiku, outdoor a zimní sporty, především pak snowboarding. V nabídce naleznete značky jako Nike, Adidas, Scott, Mizuno, Asics, Salewa, Roxy, Quiksilver, Converse, Westige a celou řadu dalších.

Za portálem Sporty.cz stojí tým aktivních sportovců, díky tomu vám nabízí osobně vyzkoušené zboží, jehož kvalitu si na vlastní kůži ověřili. Portál funguje od r. 2009 a nabízí široký sortiment zboží pro běh, cyklistiku, outdoor, snowboarding, skialpinismum a ostatní sporty.

Pro Sporty.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit