Spartoo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Spartoo.cz. Stačí jen nakoupit na Spartoo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5%cashback

Obchod Spartoo.cz nabízí širokou nabídku modelů bot, oblečení a kabelek Converse, Geox, Vagabond, Camper, Nike a dalších značek. Obuv nabízí sportovní, letní i zimní včetně holínek, oblečení pro sport i do společnosti či plavek. Prodávají také doplňky, opasky, brože, šátky, pouzdra či tašky na notebooky.

Výhody nákupu u Spartoo.cz:

Více než 1400 značek a 90 000 modelů

Více než milion párů bot skladem

Pro Spartoo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit