Smarty.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Smarty.cz. Stačí jen nakoupit na Smarty.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1 - 3,5%cashback

Internetový obchod Smarty.cz je specialista v on-line prodeji mobilů, tabletů a příslušenství k nim. Mají široký sortiment mobilních telefonů, tabletů, produktů značky Apple a veškerého příslušenství. Vše z oficiální české distribuce, rychlým dodáním, zárukou a s 91 výdejními místy i kamennou prodejnou.

Pro Smarty.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashbacky dle typu:

  • 1%: Tablety, Notebooky

  • 1,5% : 2v1 notebooky, Apple TV, Hudební přehrávače, Kamery, Chytré hračky, Mobilní telefony, Drony, Fitness náramky, Chytré hodinky

  • 3,5%: Držáky, Poutka, Stylusy, Žárovky, Bezdrátové nabíječky, Dokovací stanice, Řemínky, Klávesnice, Redukce, Datové kabely, Svítidla, Brašny, Brýle, Baterie, Modemy, Ochranné folie, Paměťové karty, Pouzdra, Projektory, Reproduktory, Ovladače, Pevné disky, Přepěťové ochrany, Sluchátka, Powerbanky
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit