Shirtinator.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Shirtinator.cz. Stačí jen nakoupit na Shirtinator.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Nakupujte na Shirtinator.cz a nechte si vyrobit originální tričko s potiskem podle vlastní fantazie. Obchod Shirtinator.cz se specializuje se na individuální potisk dámských, pánských i dětských triček, mikin, dalšího doplňkového textilu a dárkových předmětů.

Pro Shirtinator.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit