SCONTO Nábytek.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na SCONTO Nábytek.cz. Stačí jen nakoupit na SCONTO Nábytek.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5 - 5%cashback

V nabídce známého obchodu SCONTO Nábytek.cz naleznete výběr veškerého nábytku pro domácnost i kancelář. Obchod nabízí dětský nábytek, obývací stěny, ložnice, kožené i látkové sedací soupravy, kuchyně, kancelářský i zahradní nábytek a textilní i bytové doplňky.

Pro SCONTO Nábytek.cz​ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Pro nové zákazníky SCONTO:
  • 5% za nákup standartního zboží
  • 1,5% za nákup zboží ve slevě
Pro stávající zákazníky SCONTO:
  • 3,25% za nákup standartního zboží
  • 1% za nákup zboží ve slevě
Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit

od 4299 Kč
SCONTO Nábytek.cz
Porovnat ceny
od 2199 Kč
SCONTO Nábytek.cz
Porovnat ceny