Rentalcars.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Rentalcars.com. Stačí jen objednat služby na Rentalcars.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé transakce.

2,5%cashback

Rentalcars vám zprostředkuje spolehlivý a výhodný pronájem aut po celém světě. Porovnává mezi 783 společnostmi ve více než 45 000 oblastech a zaručuje tak nejlepší ceny pronájmu.

Pro Rentalcars a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • vracíme 2,5% z vaší objednávky (celková cena pronájmu auta bez doplňků a pojištění)

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit