Prozdravi.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Prozdravi.cz. Stačí jen nakoupit na Prozdravi.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Prozdravi.cz je internetová lékárna, která nabízí vitamíny, doplňky stravy, produkty na hubnutí a podporu erekce, čaje, zdravou výživu, přírodní kosmetiku a další. Přes 1000 produktů skladem, doručení do 1-2 pracovních dní.

Pro Prozdravi.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit

od 69 Kč
Prozdravi.cz, Pilulka.cz, Krasa.cz,
Porovnat ceny
od 1369 Kč
Parfemy.cz, Prozdravi.cz, Krasa.cz
Porovnat ceny
od 449 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Pilulka.cz,
Porovnat ceny
od 919 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Dr.Max.cz
Porovnat ceny