Prostaxin.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Prostaxin.cz. Stačí jen nakoupit na Prostaxin.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

80 Kčcashback

Prostaxin je vysoce kvalitní přírodní doplněk stravy a patří mezi nejprodávanější výrobky této kvality v České republice. Zlepšuje problémy s prostatou a to velice efektivně a bezbolestně.

Pro Prostaxin.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • Cashback je přiznán za vaši registraci a následnou objednávku vzorku zdarma, který musíte převzít. Teprve tehdy vám peníze zpět připíšeme.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit