Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

Modul napěťového regulátoru pro LM317-T, 1,2 - 32 V/DC, stavebnice

Vhodné pro LM 317-T v pouzdře TO 220 Včetně podrobného montážního návodu.

Conrad.cz Modul napěťového regulátoru pro LM317-T, 1,2 - 32 V/DC, stavebnice skladem Cashback 3% 239 Kč Do obchodu
Vhodné pro LM 317-T v pouzdře TO 220 Včetně podrobného montážního návodu.

Podobné produkty

Propojka Multimode EFB Elektronik ST/ST, kovové pouzdro, 12 ks

Propojka Multimode EFB Elektronik ST/ST, kovové…

od 239 Kč

Konfigurace: ST / ST, kovové pouzdro. Multimode·Kovové pouzdro 12 x spojka ST / ST s kovovým pouzdrem, Multimode

Detail produktu

Vláknová optika pro PX2

Vláknová optika pro PX2

od 239 Kč

Detail produktu

Verbatim CD-R80 700MB 52X 10 ks v krabičce

Verbatim CD-R80 700MB 52X 10 ks v krabičce

od 239 Kč

Detail produktu

LED signálka IP67, 22 mm, 230 VAC, bílá

LED signálka IP67, 22 mm, 230 VAC, bílá

od 239 Kč

Ochranná objímka.

Detail produktu

Síťový adaptér Renkforce pro LED, 0-6 W, 12VDC, 500 mA, bílá, 9283c53

Síťový adaptér Renkforce pro LED, 0-6 W, 12VDC,…

od 239 Kč

Detail produktu

Unašeč disků kol Reely (112114)

Unašeč disků kol Reely (112114)

od 239 Kč

2 unašeče disků kol · 4 stavěcích šroubů.

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace