Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

Letizen tbl.obd.50x10mg

Léčivou látkou přípravku Letizen je cetirizin-dihydrochlorid. Letizen je přípravek proti alergiím. Letizen se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie).

Pilulka.cz Letizen tbl.obd.50x10mg skladem Cashback 2,5% 185 Kč Do obchodu
Léčivou látkou přípravku Letizen je cetirizin-dihydrochlorid. Letizen je přípravek proti alergiím. Letizen se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie).

Podobné produkty

Letizen tbl.obd.50x10mg

Letizen tbl.obd.50x10mg

od 185 Kč

Léčivou látkou přípravku Letizen je cetirizin-dihydrochlorid. Letizen je přípravek proti alergiím. Letizen se u dospělých a u dětí od 6 let věku…

Detail produktu

Fypryst 134 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psy

Fypryst 134 mg roztok pro nakapání na kůži – spot…

od 185 Kč

Fypryst 134 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psy (10-20kg), 1 pipeta, k léčbě a prevenci napadení blechami,klíšťaty a všenkami u psů.

Detail produktu

Bisacodyl-K dražé 105 x 5 mg

Bisacodyl-K dražé 105 x 5 mg

od 189 Kč

Přípravek se užívá při akutní funkční zácpě (např. při změně pobytu při cestování, při změně životosprávy). Dále se přípravek užívá k přípravě…

Detail produktu

Fitoval pro poškozené vlasy šampon 200ml

Fitoval pro poškozené vlasy šampon 200ml

od 190 Kč

Fitoval šampon je vhodný pro ošetření poškozených a vyčerpaných vlasů, pro posílení vlasů i k preventivnímu ošetřování vlasů. Snížuje vlasové…

Detail produktu

DEHINEL PLUS XL tablety pro psy

DEHINEL PLUS XL tablety pro psy

od 169 Kč

Dehinel Plus XL tablety pro psy - 2 tablety je určen k prevenci a léčbě infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů i štěňat (škrkavky…

Detail produktu

Panzynorm Forte-N perorální tablety film 30

Panzynorm Forte-N perorální tablety film 30

od 168 Kč

Přípravek Panzynorm forte-N obsahuje vysoce aktivní přirozené enzymy slinivky břišní: lipázu, amylázu a proteázu. Tyto látky jsou obvykle uvolňovány…

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace