Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

LED signálka BD-0802 GREEN 12V, 12 V/DC, zelená

S předřadným odporem přizpůsobeným hodnotě napětí.

Conrad.cz LED signálka BD-0802 GREEN 12V, 12 V/DC, zelená skladem Cashback 3% 139 Kč Do obchodu
S předřadným odporem přizpůsobeným hodnotě napětí.

Podobné produkty

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Multimode, kovové pouzdro

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Multimode,…

od 139 Kč

Konfigurace: LC / LC, kovové pouzdro. Multimode·Kovové pouzdro·SC Simplex·Připevňované zacvaknutím

Detail produktu

BNC zakončovací odpor, 50 Ω

BNC zakončovací odpor, 50 Ω

od 139 Kč

UG 657.

Detail produktu

Pinová lišta BKL 10120803, 1x 36pól., 2,54 mm, zástrčka

Pinová lišta BKL 10120803, 1x 36pól., 2,54 mm,…

od 139 Kč

Kruhové kolíky Ø 0,85 mm. Kontakty: 6palcový přesný kontakt s pozlaceným kontaktním polem. Pozlacený

Detail produktu

Pinová lišta W & P Products 153PF-034-1-50-00, 1x 34pól., 2,54 mm, zásuvka

Pinová lišta W & P Products 153PF-034-1-50-00, 1x…

od 139 Kč

Použitelná pro kulaté kolíky Ø 0,65 - 0,85 mm nebo čtyřhranné kolíky o průměru 0,635 mm. Počet pólů: 1x 34

Detail produktu

Držák mikrofonu LD-Systems

Držák mikrofonu LD-Systems

od 139 Kč

Gumový držák pro bezdrátové mikrofony. S novým lamelovým uchycením pro perfektní přizpůsobení mikrofonům. Redukce 3/8" a 5/8".

Detail produktu

Úsporná zářivka Osram, 10 W, G24q-1, 101 mm, teplá bílá

Úsporná zářivka Osram, 10 W, G24q-1, 101 mm,…

od 139 Kč

Velmi vhodné pro kompaktní svítidla, jako např. vestavná stropní svítidla.

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace