Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

Kvalifikační tester IDEAL Networks LanXPLORER PRO, 150001

Zkoušečka Inline pro aktivní a pasivní sítě nabízí mnoho funkcí pro správu lokálních sítí a pohodné ovládání pomocí kvalitního barevného displeje a dotykového ovládání. Kompaktní a snadno ovladatelné zařízení pro testování měděného vedení a aktivních LAN připojení přes měděné a optické kabely. Navíc umožňuje také měření Wi-Fi rozhraní připojeného do sítě. Mezi další funkce patří test zapojení přes pin/pár včetně měření délky, IPv4, IPv6, rozpoznání PoE/PoE+, test zatížení PoE/PoE+, měření síly…

Conrad.cz Kvalifikační tester IDEAL Networks LanXPLORER PRO, 150001 do 2 týdnů Cashback 3% 107490 Kč Do obchodu
Zkoušečka Inline pro aktivní a pasivní sítě nabízí mnoho funkcí pro správu lokálních sítí a pohodné ovládání pomocí kvalitního barevného displeje a dotykového ovládání. Kompaktní a snadno ovladatelné zařízení pro testování měděného vedení a aktivních LAN připojení přes měděné a optické kabely. Navíc umožňuje také měření Wi-Fi rozhraní připojeného do sítě. Mezi další funkce patří test zapojení přes pin/pár včetně měření délky, IPv4, IPv6, rozpoznání PoE/PoE+, test zatížení PoE/PoE+, měření síly prudu PoE/PoE+ v režimu inline, test ping, traceroute test klienta DHCP, 10/100/1000 MBit/s Ports, HUB s funkcí blikání, podpora VLAN, EDP/CDP/LLDP, detailní skenování sítě / zobrazení MAC a IP, ověření sítě se skenováním šifrovaných sítí, rozpoznání služby (POTS, ISDN, Ethernet), VoIP monitor, PC diagnostika. Síťová Inline zkoušečka pro aktivní i pasivní sítě pro diagnózu rušení Ethernetové sítě a poškození kabelů včetně měděných kabelů a Wi-Fi Remoteadapter #1·USB WI-Fi anténa·NiHM akumulátoru·2x patchkabel 30 cm·Napájecí adaptér se zástrčkou EU a UK·Indukční přijímač IDEAL ·Nářadí pro výměnu a 10 nástavců RJ45·Návod k obsluze na CD·Rychlý návod k použití·Pouzdro

Podobné produkty

Tester pro instalaci datových, zvukových a video kabelů IDEAL Networks VDV II PRO, R158003

Tester pro…

od 12690 Kč

VDV II Pro se snadno ovládá a umožňuje rychlou kontrolu měděných kabelů od hlasové, datové a video installationen, jako jsou telefonní linky, datové…

Detail produktu

Tester pro instalaci datových, zvukových a video kabelů IDEAL Networks VDV II PLUS, R158002

Tester pro…

od 8190 Kč

Moderní zkoušečka elektrického vedení se obsluhuje velmi jednoduše a dovoluje rychlé přezkoušení měděných kabelů od hlasové, datové a video instalace…

Detail produktu

Vizuální chybový lokátor IDEAL Networks VFF5

Vizuální chybový…

od 7090 Kč

Pro snadnou a rychlou kontrolu průchodu a lokalizaci místa přerušení v optických vláknech pomocí červeného laseru (VFL). Kontrola kabelů až do…

Detail produktu

IDEAL Networks 1000BASE LWL-SX-Kit, MGKSX1

IDEAL Networks…

od 5290 Kč

Sada 1000BASE SX Fiber s SFP vysílačem 850 nm SX vysílač - SFP/850 nm·Kabel LC/LC Duplex MM·Kabel LC/SC Duplex MM·Adaptér SC/SC duplex

Detail produktu

Tester pro instalaci datových, zvukových a video kabelů IDEAL Networks VDV II, R158000

Tester pro…

od 4590 Kč

Tento velmi snadno ovladatelný tester kabelů umožňuje přezkoušení hlasových, datových a video měděných kabelů, v domácnosti, kanceláři a v…

Detail produktu

Sada 12 remote adaptérů IDEAL Networks VDV II, 158050

Sada 12 remote…

od 3190 Kč

Díky 12 volitelným remote adaptérům stačí k efektivnímu využití testování jen jeden člověk. Aktivní remote adaptéry pro kontrolu elektrického…

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace