Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

IDEAL Networks 1000BASE LWL-SX-Kit, MGKSX1

Sada 1000BASE SX Fiber s SFP vysílačem 850 nm SX vysílač - SFP/850 nm·Kabel LC/LC Duplex MM·Kabel LC/SC Duplex MM·Adaptér SC/SC duplex

Conrad.cz IDEAL Networks 1000BASE LWL-SX-Kit, MGKSX1 skladem Cashback 3% 5290 Kč Do obchodu
Sada 1000BASE SX Fiber s SFP vysílačem 850 nm SX vysílač - SFP/850 nm·Kabel LC/LC Duplex MM·Kabel LC/SC Duplex MM·Adaptér SC/SC duplex

Podobné produkty

Tester pro instalaci datových, zvukových a video kabelů IDEAL Networks VDV II, R158000

Tester pro…

od 4590 Kč

Tento velmi snadno ovladatelný tester kabelů umožňuje přezkoušení hlasových, datových a video měděných kabelů, v domácnosti, kanceláři a v…

Detail produktu

Vizuální chybový lokátor IDEAL Networks VFF5

Vizuální chybový…

od 7090 Kč

Pro snadnou a rychlou kontrolu průchodu a lokalizaci místa přerušení v optických vláknech pomocí červeného laseru (VFL). Kontrola kabelů až do…

Detail produktu

Sada 12 remote adaptérů IDEAL Networks VDV II, 158050

Sada 12 remote…

od 3190 Kč

Díky 12 volitelným remote adaptérům stačí k efektivnímu využití testování jen jeden člověk. Aktivní remote adaptéry pro kontrolu elektrického…

Detail produktu

Brusné pero Ideal Networks, 33-963-10

Brusné pero Ideal…

od 2590 Kč

S čistící tužkou Tip-Pen můžete snadno, rychle a efektivně odstranit znečištění z optických vláken Pro čištění optických vláken

Detail produktu

Tester pro instalaci datových, zvukových a video kabelů IDEAL Networks VDV II PLUS, R158002

Tester pro…

od 8190 Kč

Moderní zkoušečka elektrického vedení se obsluhuje velmi jednoduše a dovoluje rychlé přezkoušení měděných kabelů od hlasové, datové a video instalace…

Detail produktu

Sada remote adaptérů IDEAL Networks VDV II, 1-12, 158053

Sada remote…

od 1890 Kč

Díky 12 volitelným koaxiálním remote adaptérům stačí k efektivnímu využití testování jen jeden člověk. Sada 12 koaxiálních remote adaptérů (č. 1 až…

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace