Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 1 m

Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p. Mini HDMI zástrčka typu C ⇔ Mini HDMI zástrčka typu C

Conrad.cz HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 1 m skladem Cashback 3% 249 Kč Do obchodu
Conrad.cz Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 2 m skladem Cashback 3% 279 Kč Do obchodu
Conrad.cz Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 3 m do týdne Cashback 3% 329 Kč Do obchodu
Conrad.cz Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka, Typ C, 5 m do týdne Cashback 3% 389 Kč Do obchodu
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p. Mini HDMI zástrčka typu C ⇔ Mini HDMI zástrčka typu C

Podobné produkty

Propojka Multimode EFB Elektronik ST/ST, kovové pouzdro, 12 ks

Propojka Multimode…

od 239 Kč

Konfigurace: ST / ST, kovové pouzdro. Multimode·Kovové pouzdro 12 x spojka ST / ST s kovovým pouzdrem, Multimode

Detail produktu

Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro

Propojka EFB…

od 149 Kč

Konfigurace: SC / SC, kovové pouzdro. Kovové pouzdro·Singlemode Spojka SC / SC Duplex ·2 x šroub M2 x 10

Detail produktu

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode

Propojka EFB…

od 149 Kč

Konfigurace: LC / LC, keramické pouzdro. Singlemode·Keramické pouzdro·SC Simplex·Připevňované zacvaknutím

Detail produktu

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Multimode, kovové pouzdro

Propojka EFB…

od 139 Kč

Konfigurace: LC / LC, kovové pouzdro. Multimode·Kovové pouzdro·SC Simplex·Připevňované zacvaknutím

Detail produktu

Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro

Propojka Singlemode…

od 89 Kč

Konfigurace: ST / ST, keramické pouzdro. Multimode·Keramické pouzdro

Detail produktu

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Propojka Multimode…

od 77 Kč

Spojka SC / SC Simplex se zapínáním na suchý zip. Keramické pouzdro·Multimode·Připevňované zacvaknutím

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace