Astell&Kern AK JR

Skladem Cashback Vrátíme Vám Cena
Kasa.cz Astell&Kern AK JR + Doprava zdarma do týdne 0,5 - 3,5% až 465.15 Kč 13290Kč Do obchodu
Kasa.cz Astell&Kern AK 70 + Doprava zdarma do týdne 0,5 - 3,5% až 629.65 Kč 17990Kč Do obchodu
Kasa.cz Astell&Kern AK 100 II + Doprava zdarma do týdne 0,5 - 3,5% až 874.65 Kč 24990Kč Do obchodu

Ultratenký přenosný přehrávač high-res audio souborů Rozměrný dotykový displej, vnitřní paměť 64 GB a posílený výstup na 1,95 Vrms. Možnost použít jako externí zvukovou kartu. Astell&Kern do každé kapsy S novým audiofilským přehrávačem AK Jr se značka Astell&Kern rozhodla zaútočit na uši všech nadšenců kvalitního poslechu. Zatím nejtenčí konstrukce v této třídě spolu s nízkou hmotností slibují snadné nošení v kapse, zatímco rozměrnější dotykový displej výrazně usnadňuje ovládání. Nastavení hlasitosti má opět na starosti otočný ovladač, který je nyní lépe zapuštěný, aby nehrozilo jeho poškození v kapse. Zcela nové hliníkové tělo o tloušťce pouze 6,9 mm Zapuštěné ovládání hlasitosti otočeným prvkem Velký dotykový displej (3,1 palců, WQVGA, 240 x 400 px) Menší, ale silnější Nový model AK Jr získal tak zcela novou výstupní část, která byla oproti předchůdci (AK100) posílena na 1,95 Vrms. Zároveň byla i snížena výstupní impedance na 2 ohmy, takže můžete bez obav připojit téměř jakákoli běžná sluchátka i bez dalšího externího zesilovače. Samotný D/A převodník je vybaven osvědčeným čipem Wolfson WM8740 a podporuje datové toky 192 kHz / 24 bit i DSD 2,8 MHz. Kvalitní čip Wolfson WM8740 Posílený výstup 1,95 Vrms Snížená výstupní impedance na 2 ohmy Dostatečná síla pro rozhýbání většiny sluchátek na trhu Externí DAC a interních 64 GB Pokud není váš notebook nebo počítač vybaven právě nejkvalitnějším zvukovým výstupem, můžete použít AK Jr jako externí zvukovou kartu, která přebírá pouze čistá data a eliminuje tak nedostatky výstupu vašeho zařízení. Výsledkem je stejná kvalita zvuku, jsou produkuje sám AK Jr. Pro použití na cestách je velmi praktická interní paměť 64 GB, kterou je možné dále rozšířit pomocí microSD karty o dalších 64 GB. Teoreticky tak můžete mít v kapse až 1250 skladeb ve vysokém rozlišení 96 kHz / 24 bit. Možnost připojit přes USB jako externí DAC Vnitřní paměť 64 GB + microSD slot na dalších až 64 GB TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Displej 3.1 palců, WQVGA, 240 x 400 px Formáty WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE(Normal, High, Fast), AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF Datový tok FLAC, WAV, ALAC, AIFF : 8kHz - 192kHz (8/16/24 bitů) DSD DSD64 (1bit 2.8MHz), Stereo (DSD to PCM) Výstup 1.95 Vrms D/A převodník Wolfson WM8740 x1 (Single DAC) Převod až do 24 bit / 192 kHz Bit to Bit Vstup USB Micro-B input, PC / MAC, USB Mass Storage Rozměry 52.9 mm x 117 mm x 6.9 mm Hmotnost 93 g Frekvenční rozsah ±0.04dB (Condition: 20Hz~20kHz) / ±0.3dB (Condition: 20Hz~70kHz) Odstup signál / šum 112dB @ 1kHz Přeslech 120dB @ 1kHz THD+N 0.005% @ 1kHz IMD SMPTE 0.0006% 800Hz 10kHz(4:1) Výstupní impedance 2 ohmy Baterie 1,450mAh 3.7V Li-Polymer Battery Operační systém Windows XP, Windows 7,8 (32/64bit), MAC OS X 10.7 a novější