Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

Astell&Kern AK JR

Ultratenký přenosný přehrávač high-res audio souborů

Rozměrný dotykový displej, vnitřní paměť 64 GB a posílený výstup na 1,95 Vrms. Možnost použít jako externí zvukovou kartu.

Astell&Kern do každé kapsy
S novým audiofilským přehrávačem AK Jr se značka Astell&Kern rozhodla zaútočit na uši všech nadšenců kvalitního poslechu. Zatím nejtenčí konstrukce v této třídě spolu s nízkou hmotností slibují snadné nošení v kapse, zatímco rozměrnější dotykový displej výrazně usnadňuje…

Kasa.cz Astell&Kern AK JR + Doprava zdarma skladem Cashback 0,5 - 3,5% 13290 Kč Do obchodu
Kasa.cz Astell&Kern AK 70 + Doprava zdarma skladem Cashback 0,5 - 3,5% 17990 Kč Do obchodu
Kasa.cz Astell&Kern AK 100 II + Doprava zdarma skladem Cashback 0,5 - 3,5% 24990 Kč Do obchodu

Astell&Kern do každé kapsy
S novým audiofilským přehrávačem AK Jr se značka Astell&Kern rozhodla zaútočit na uši všech nadšenců kvalitního poslechu. Zatím nejtenčí konstrukce v této třídě spolu s nízkou hmotností slibují snadné nošení v kapse, zatímco rozměrnější dotykový displej výrazně usnadňuje ovládání. Nastavení hlasitosti má opět na starosti otočný ovladač, který je nyní lépe zapuštěný, aby nehrozilo jeho poškození v kapse.

Zcela nové hliníkové tělo o tloušťce pouze 6,9 mm
Zapuštěné ovládání hlasitosti otočeným prvkem
Velký dotykový displej (3,1 palců, WQVGA, 240 x 400 px)
Menší, ale silnější
Nový model AK Jr získal tak zcela novou výstupní část, která byla oproti předchůdci (AK100) posílena na 1,95 Vrms. Zároveň byla i snížena výstupní impedance na 2 ohmy, takže můžete bez obav připojit téměř jakákoli běžná sluchátka i bez dalšího externího zesilovače. Samotný D/A převodník je vybaven osvědčeným čipem Wolfson WM8740 a podporuje datové toky 192 kHz / 24 bit i DSD 2,8 MHz.

Kvalitní čip Wolfson WM8740
Posílený výstup 1,95 Vrms
Snížená výstupní impedance na 2 ohmy
Dostatečná síla pro rozhýbání většiny sluchátek na trhu
Externí DAC a interních 64 GB
Pokud není váš notebook nebo počítač vybaven právě nejkvalitnějším zvukovým výstupem, můžete použít AK Jr jako externí zvukovou kartu, která přebírá pouze čistá data a eliminuje tak nedostatky výstupu vašeho zařízení. Výsledkem je stejná kvalita zvuku, jsou produkuje sám AK Jr.
Pro použití na cestách je velmi praktická interní paměť 64 GB, kterou je možné dále rozšířit pomocí microSD karty o dalších 64 GB. Teoreticky tak můžete mít v kapse až 1250 skladeb ve vysokém rozlišení 96 kHz / 24 bit.

Možnost připojit přes USB jako externí DAC
Vnitřní paměť 64 GB + microSD slot na dalších až 64 GB
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej 3.1 palců, WQVGA, 240 x 400 px
Formáty WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE(Normal, High, Fast), AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF
Datový tok FLAC, WAV, ALAC, AIFF : 8kHz - 192kHz (8/16/24 bitů)
DSD DSD64 (1bit 2.8MHz), Stereo (DSD to PCM)
Výstup 1.95 Vrms
D/A převodník Wolfson WM8740 x1 (Single DAC)
Převod až do 24 bit / 192 kHz Bit to Bit
Vstup USB Micro-B input, PC / MAC, USB Mass Storage
Rozměry 52.9 mm x 117 mm x 6.9 mm
Hmotnost 93 g
Frekvenční rozsah ±0.04dB (Condition: 20Hz~20kHz) / ±0.3dB (Condition: 20Hz~70kHz)
Odstup signál / šum 112dB @ 1kHz
Přeslech 120dB @ 1kHz
THD+N 0.005% @ 1kHz
IMD SMPTE 0.0006% 800Hz 10kHz(4:1)
Výstupní impedance 2 ohmy
Baterie 1,450mAh 3.7V Li-Polymer Battery
Operační systém Windows XP, Windows 7,8 (32/64bit), MAC OS X 10.7 a novější

Podobné produkty

Astell&Kern AK 300

Astell&Kern AK…

od 26990 Kč

Detail produktu

Astell&Kern AK 320

Astell&Kern AK…

od 54990 Kč

Detail produktu

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo

Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace