Primagran.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Primagran.cz. Stačí jen nakoupit na Primagran.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5cashback

Primagran.cz je rodinná společnost, založená v roce 2010. Jsou výrobcem a lídrem v online prodeji dřezů v Polsku. Delší dobu úspěšně dobývají německý trh a další evropské trhy. Nabízí širokou škálu modelů navržených pro kuchyně v různých stylech a velikostech - aby si v naší nabídce každý našel perfektní dřez pro sebe. Poznávacím znamením dřezů Prima Gran jsou nejvyšší výrobní standardy a atraktivní ceny. Unikátní recept a vysoce kvalitní materiály činí naše dřezy odolnými vůči vysokým teplotám, nečistotám a všem druhům poškození. Prima Gran nabízí širokou škálu dřezových batérií, instalaterského příslušenství a také příslušenství pro údržbu dřezů. 

Pro Primagran.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit