Pretti.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Pretti.cz. Stačí jen nakoupit na Pretti.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

Pretti.cz si dalo za cíl přinášet takové módní kousky pro ženy či dívky, které rády ukáží svou postavu a nebojí se být lehce provokativní. V Pretty.cz naleznete takové módní kousky, které o vás sami řeknou, že jste jednoduše In a Top. Jen se přesvěčte a ponořte se do nabídky módních i extravagantních kousků. Díky široké nabídce si jisto jistě vyberete.

Pro Pretti.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit