Povinne-ruceni.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Povinne-ruceni.com. Stačí jen nakoupit na Povinne-ruceni.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé uzavřené pojistky.

4%cashback

Povinne-ruceni.com patří mezi přední české porovnávače a zprostředkovatele povinného ručení na internetu. Uživatel nalezne na internetových stránkách nejen spoustu užitečných informací, ale může zde i porovnat cenu pojištění u jednotlivých pojišťoven. Hlavní předností webu však zůstává možnost si povinné ručení sjednat on-line a to mnohdy za zvýhodněných podmínek.

Pro Povinne-ruceni.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • Vracíme zpět 4% z vámi uzavřené pojistky

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit