PetrKlíč.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na PetrKlíč.cz. Stačí jen nakoupit na PetrKlíč.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4%cashback

PetrKlíč.cz je česká firma působící na trhu již 17 let. Zaměřují se zejména na prodej kvalitního českého oblečení v nadměrných velikostech jak pro dámy tak pro pány. Mají také doplňkový sortiment dětského a bytového textilu. Nabízí základnu 50 000 spokojených a loajálních zákazníku.

Pro PetrKlíč.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit