Patro.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Patro.cz. Stačí jen nakoupit na Patro.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

0,35 - 1,9%cashback

  Internetové obchodní centrum Patro.cz nabízí široký výber elektroniky, video, foto a satelitní techniky, mobilních telefonů a počítačů. Prodávají hračky, kosmetické potřeby, hodinky a potřeby pro domácnost. Nabízí také dárkové zboží a poskytují možnost dárkových poukázek.

  Pro Patro.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

  Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

  Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

  Podmínky obchodu

  Cashback 1,9% pro produkty z kategorií a značek:

  • Malé a velké spotřebiče 
  • Elektronika 
  • Mobilní telefony 
  • Tescoma 
  Cashback 0,35% z objednávky ostatního zboží je provize
  Přejít do obchodu
  Recenze

  K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

  Nová recenze

  Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit