Parys.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Parys.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Parys.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

1,75 - 3,5%cashback

Obchod Parys.cz působí na českém trhu již 15 let a patří mezi největší a nejoblíbenější rybářské e-shopy v České republice. Obchod nabízí rybářské potřeby pro ty, kteří propadli kouzlu rybařiny. Pruty, navijáky, podběráky, vlasce, krmení a další doplňky, bez kterých se rybář neobejde. Výrobky Shimano, Okuma, Spro, Mikbaits a mnoho dalších čekají jen na vás. 

Pro Parys.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

3,5% - pro nové zákazníky

1,75% - pro stávající zákazníky

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit