Parfums.cz (Notino.cz)

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Parfums.cz. Stačí jen nakoupit na Parfums.czskrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2 - 3%cashback

Parfums.cz je známý e-shop, který působí na trhu od r. 2004 a je bez nadsázky jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě. Nabízí velký výběr parfémů a kosmetiky za bezkonkurenční ceny, denně expedují 12 000 objednávek a roční obrat překračuje 3 mld. Kč! Veškeré zboží skladem. V Brně, Ostravě a Praze je možný také osobní odběr.

Pro Parfums.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Pro stálé zákazníky:

  • 1,5 % cashback z nákupu kosmetiky
  • 1,5 % cashback z nákupu parfémů
  • 1 % cashback z nákupu parfémů a kosmetiky v akci

Pro nové zákazníky:

  • 3 % cashback z nákupu kosmetiky
  • 3 % cashback z nákupu parfémů
  • 2 % cashback z nákupu parfémů a kosmetiky v akci
Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit