Parfemy-Elnino.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Parfemy-Elnino.cz. Stačí jen nakoupit na Parfemy-Elnino.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Na stránce Parfemy-Elnino.cz najdete více než 438 000 kvalitních parfémů skladem v 1500 kategoriích. Obrovská nabídka produktů je připravena ihned k expedici. K dispozici jsou tři výdejní místa pro osobní odběry s možností prodeje v Praze a Nové Pace + 15 výdejních míst ULOŽENKA po celé ČR!

Pro Parfemy-Elnino.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit