Parfemland.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Parfemland.cz. Stačí jen nakoupit na Parfemland.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5%cashback

Obchod Parfemland.cz působí na trhu v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky již od roku 2004. Garantují vám prodej produktů renomovaných značek od výhradních distributorů. Dodávají pouze originální značkové parfémy. Za kvalitu a originalitu prodávaného zboží ručíme. Nabízí i možnost expresní dopravy do 24 hodin od objednání. Při objednávce nad 2000 Kč doprava ZDARMA.

Pro Parfemland.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.


Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit