Pandemic.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Pandemic.cz. Stačí jen nakoupit na Pandemic.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

V obchodě Pandemic.cz naleznete širokou nabídku pánských a dámských triček s vtipnými a designovými potisky. Nabízí seriálová a filmová trička. Kreslí také trička s vlastním designem. Obchod Pandemic.cz dbá na kvalitu a originalitu designů, které sami kreslí. Jde jim v první řadě o to, aby majitel pobavil sebe i ostatní s originálním vtipným trikem, které jen tak někdo nemá. Nabídka potisků se bude stále rozrůstat. O tom, který motiv se bude prodávat, rozhodují fanoušci z celého světa.

Pro Pandemic.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit