OptikDoDomu.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na OptikDoDomu.cz. Stačí jen nakoupit na OptikDoDomu.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Vracíme zpět 5% z vašeho nákupu

OptikDoDomu.cz je rodinnou oční optikou. Zhotovují brýle na míru. Brýle dodávají až domů. Síť optických poradců a kamenných prodejen v rámci celé ČR. Brýle na čtení, brýle na dálku, multifokální brýle, ztenčené čočky, dlouhodobě akce 1+1 druhé brýle zdarma. Doživotní garance na obruby.

Pro OptikDoDomu.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit