One.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na One.com. Stačí jen nakoupit na One.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

200 - 600 Kčcashback

Firma One.com nabízí 1 rok webhostingu zahrnující doménu a neomezené používání a vytváření webových stránek, webového editoru, emailu, galerií, automatické zálohy, podpora 24/7, atd. Firma One.com byla založena v roce 2002 a dnes je jednou z vedoucích společností v Evropě v oboru poskytování doménových jmen a prodeje webhostingových služeb. One.com má více než 1 000 000 zákazníků ve 149 zemích. One.com má více než 220 zaměstnanců, z nichž většina vyvíjí nové produkty pro One.com zákazníky.

Pro One.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • Malý balíček (15 GB) : cashback 200 Kč
  • Střední balíček (30 GB) : cashback 400 Kč
  • Velký balíček (60 GB a výše) : cashback 600 Kč
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit